Sledujete Slovensko spoza hraníc?

Autor: Stanislav Fořt | 3.1.2012 o 23:04 | Karma článku: 13,05 | Prečítané:  1944x

Tento článok venujem najmä občanom Slovenska, ktorí žijú v zahraničí a občanom Slovenska, ktorí majú v zahraničí svojich priateľov a známych...

"Celkovo provízia za predaj zvyšných balíkov akcií SSE a VSE vychádza na 5 - 6 mil. EUR. Haščák mal pred pár dňami stretnutie s Gabrielom Palackom, s ktorým dohodol delenie provízie za predaj zvyšných balíkov akcií SSE a VSE: 40% pre Palacku (SDKÚ), 40% pre Malchárka a 20% pre funkcionárov FNM (Jurica, Bubeníková, Grošaft). Jurica a Bubeníková boli s uvedeným delením nespokojní, pretože celú robotu okolo predajov budú robiť oni. Palacka ich chápe ako svojich zamestnancov (Bubeníková, Grošaft) a podľa Palacku je otázne či by mali vôbec niečo dostať. Haščák navrhol Bubeníkovej a Grošaftovi možnosť, že im dá viac na úkor Palacku, ale musia si to vybaviť vnútri SDKÚ. Obidvaja odmietli a súhlasili s 20%. Haščák rozpráva o stretnutí s Gabrielom Palackom. Palacka bol rád, že Haščák pripravil ohľadne provízie dohodu na kľúč a on nemusí nič robiť. Palacka len poslal z Londýna Haščákovi číslo účtu, na ktorý má Haščák poslať peniaze. Palacka dokonca ani nechcel zvyšovať províziu od EdF vo výške 2,5 mil. EUR za SSE (Haščák neskôr vyrokovai 3,1 mil. EUR). Haščák hovorí, že toto je jeho 11-ty obchod s províziami za privatizáciu, ktorý robí s Palackom. Haščák navrhuje Malchárkovi, aby ako prejav dobrej vôle dal zo svojho podielu z provízie za SSE pre funkcionárov FNM ešte 2 -3 %. Malchárek súhlasí."

Krátky úryvok z toho, čo som si za ostatné dni prečítal na slobodnom internete v materiáli pod názvom "Gorila".
http://gorilasisslovakia.wikidot.com/

Kruté.


udalosti ...

Spoločná nominácia p. Trnku poslancom SDKÚ a poslancom SMERu na voľbu generálneho prokurátora. Ani jeden z nich sa nedá nájsť na politikaopen.sk. Pána Trnku, za ktorého 7 ročné pôsobenie vo funkcii generálneho prokurátora nebol za korupciu vo vysokej politike takmer nikto postavený pred súd. Výsledok tajnej voľby, v ktorej pánovi Trnkovi chýbal jediný hlas. Fakt, že prezident verejne odmieta riadne zvoleného kandidáta vymenovať.

Predtým nahrávka s hlasom podobným možno budúcemu kandidátovi na prezidenta republiky ako sa zháňa 40 miliónov vlastnou hlavou, či odstúpenie Mikuláša pre podozrenia z financovania svojej strany.

Imunita, s ktorou nepohlo ani referendum ani hlasovanie v parlamente.

Premiérka, ktorá za vlastnú stranu do ďalších volieb už nekandiduje.

Bejby, ktorá nám ukázala, že zabehnutí politici aj média sú hračkou v rukách tých istých, nepostihnuteľných ľudí.
Tých, kôli ktorým ľudia platia dane a štát si berie pôžičky.

Pochopil som krutú pravdu. Systém je organizovaný a chránený viacnásobnými poistkami. Účastníci systému dnes držia politickú väčšinu. Fialovú.

Znie to skoro ako šach mat. Ale predsa sa nemôžem vzdať len preto, že vidím presilu. Pretože cítim, že som na strane dobrej veci.

Nedivím sa ľudom, ktorí už svoje rodné Slovensko opustili a žijú v zahraničí. Prosím vás, aj keď teraz na Slovensku nežijete, zúčastnite sa volieb a odvoľte zo zahraničia.

Tu je postup ako na to:
http://slovenskamigracia.sk/sk/6/ako-volit-zo-zahranicia

Vaša žiadosť o možnosť odvoliť listom zo zahraničia musí doraziť na Slovensko najneskôr 20.1.2012.

Takže vy sa rozhodujete práve teraz. My ostatní 10.marca.

 

P.S. Prosím vás, občania Slovenska, oslovte vašich priateľov a známych v zahraničí. Dnes. Ďakujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S Dankom vraj poslanci SNS nehovorili, koaličná rada bude v piatok

Predseda SNS vraj esemeskou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.

DOMOV

Soták nie je jediným podnikateľom, ktorý zachraňoval politikov

Veľkopodnikateľ sa k situácii v školstve už vyjadrovať nechce.

KOMENTÁRE

Spotený Plavčan, Kysučan v maskáčoch. To je výsmech

Pričasto sa na úvod diskusie dozvieme, že niekto ráčkuje.


Už ste čítali?